agnostiklere cevap ahir zaman alametleri Ahir zaman videosu ahir zamanda neler olacak Ahiret Aile Albüm - Kitap Tanıtımı Alıntılar All I need all i need izle Ateist ve Agnostik Tezleri Çürüyor Ateist ve Agnostiklere Cevaplar ateistlere cevap bir kimse kendi bilgisi ile fetva verebilirmi Cennetle Müjdelenen 10 Sahabe cumhuriyet bayramı cumhuriyetimizin 90. yılı çeviri Dini Bilgiler Dini Hikayeler dini siteler dini sorular Dini Yazılar Dualar - Sureler Duhan Sures Duhan Suresi anlamı Duhan Suresi Online Dinle Duhan Suresi Türkçe Duyurular E-kitap English fetva verme Genel Hadis-i Şerifler hakkında Hz. Muhammed (sav) iletişim sayfası ilk yayın infografik islam İslam islam ahengi duyuru sayfası islam ahengi hakkında islam ahengi yayında İslam Dünyasından Haberler İslamda Ölüm İslami Videolar İslami Wallpaper islami-haberler kabir hayatı Kıble Yönü Bulmak Kıyamet Alametleri kimler fetva verebilir Kur'an Mucizeleri Kura'n-ı Kerim'den Kuran Kuran Mucizeleri Kuranı Kerim kurban bayramı günü kurbanda sevap kutlu olsun Makaleler manset Masaüstü meal Meali midye adet olurmu midye gunah midye haram degil midye yemek günahmı midye yemek harammıdır Misafir Yazarlar Mübarek Gün ve Geceler Namaz namazda türkçe dua namazda türkçe dua edilirmi neler yapmalıyız Ölüm Ölüm için hazırlanmak Rad Suresi Rad Suresi Arapça Rad Suresi Dinle Rad Suresi Meali Sahabe Sami Yusuf sami yusuf 2013 sami yusuf all i need Sami Yusuf Happiness Sami Yusuf Happiness Dinle sami yusuf instrumantel Sami Yusuf Klibi sami yusuf spritique sami yusuf to guide you home SerafettinOzdemir Soru ve Cevap Bölümü Sorular ve Cevaplar Şerafettin Özdemir Şiir - Söz To Guide You Home tolstoy islam tolstoy muhammed kitabı türkçe dua hükmü türkçe namaz Üye Paylaşımları Yararlı Bilgiler yazı dizisi yazigonder Zaik Naik Zakir Naik

 Müslüman olan dövmeli ve piercingli ateist bir heavy metal ve punk müzik sanatçısı kardeşimizin hikayesi..
Abdul Malik, İngilterede yaşayan ve genç yaşlarına kadar dinsiz bir şekilde yaşamış heavy metal müziğiyle uğraşan bir sanatçıdır. O zamanlar şimdiki yaygın olmayan bu müzik, kendisinin değimiyle ilk çıktığı zamanlar "isyan" ve "öfke dolu" konuları işleyen bir temaya sahipti.


 Kendiside müziğinin verdiği karakterle hayattaki olup biten herşeyi sorgular nitelikteydi. Bir dinin olduğuna inanmıyordu. Kendisinin değimiyle aslında bir tanrının olduğuna inanmıyordu. Hristiyanlık, Yahudilik ve çeşitli yerel dinleri araştırıp buralardan birşeyler aradı. Fakat hiçbir zaman istediği, kendini tatmin eden cevabı bulamadı. Ta ki birgün yolda yürürken İslama davet eden broşürler dağıtan bir müslüman kardeşimize rastlayana dek.. Abdul Malik'in hayat hikayesinin devamını aşağıdaki videodan takip edebilirsiniz. Allah tüm inan ve inanmayanlara hidayet nasip etsin.


 
Etiketler:

Yorum Gönder

Author Name

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.