agnostiklere cevap ahir zaman alametleri Ahir zaman videosu ahir zamanda neler olacak Ahiret Aile Albüm - Kitap Tanıtımı Alıntılar All I need all i need izle Ateist ve Agnostik Tezleri Çürüyor Ateist ve Agnostiklere Cevaplar ateistlere cevap bir kimse kendi bilgisi ile fetva verebilirmi Cennetle Müjdelenen 10 Sahabe cumhuriyet bayramı cumhuriyetimizin 90. yılı çeviri Dini Bilgiler Dini Hikayeler dini siteler dini sorular Dini Yazılar Dualar - Sureler Duhan Sures Duhan Suresi anlamı Duhan Suresi Online Dinle Duhan Suresi Türkçe Duyurular E-kitap English fetva verme Genel Hadis-i Şerifler hakkında Hz. Muhammed (sav) iletişim sayfası ilk yayın infografik islam İslam islam ahengi duyuru sayfası islam ahengi hakkında islam ahengi yayında İslam Dünyasından Haberler İslamda Ölüm İslami Videolar İslami Wallpaper islami-haberler kabir hayatı Kıble Yönü Bulmak Kıyamet Alametleri kimler fetva verebilir Kur'an Mucizeleri Kura'n-ı Kerim'den Kuran Kuran Mucizeleri Kuranı Kerim kurban bayramı günü kurbanda sevap kutlu olsun Makaleler manset Masaüstü meal Meali midye adet olurmu midye gunah midye haram degil midye yemek günahmı midye yemek harammıdır Misafir Yazarlar Mübarek Gün ve Geceler Namaz namazda türkçe dua namazda türkçe dua edilirmi neler yapmalıyız Ölüm Ölüm için hazırlanmak Rad Suresi Rad Suresi Arapça Rad Suresi Dinle Rad Suresi Meali Sahabe Sami Yusuf sami yusuf 2013 sami yusuf all i need Sami Yusuf Happiness Sami Yusuf Happiness Dinle sami yusuf instrumantel Sami Yusuf Klibi sami yusuf spritique sami yusuf to guide you home SerafettinOzdemir Soru ve Cevap Bölümü Sorular ve Cevaplar Şerafettin Özdemir Şiir - Söz To Guide You Home tolstoy islam tolstoy muhammed kitabı türkçe dua hükmü türkçe namaz Üye Paylaşımları Yararlı Bilgiler yazı dizisi yazigonder Zaik Naik Zakir Naik

 Değerli İslam Ahengi takipçileri. Günlük yaşantımın yoğunluğundan dolayı şuanda okumakta olduğunuz ve benimde uğraşmaktan keyif aldığım siteme daha doğru şekilde belirtmek gerekirse internete çok zaman ayıramıyorum. Uzun bir zamandır paylaşımlarda bulunamıyordum. Açıkçası sitemi biraz ihmal ettim. Fakat buna rağmen sizlerin İslam Ahengi'ne olan ilgi ve ziyareti hiç bitmedi aksine gün geçtikçe artarak devam etti. Bende buna karşılık bundan sonra buraya daha fazla vakit ayıtmak için elimden geleni yapacağımı ssöylemek istiyorum. Bunların dışında sizlerle birlikte paylaşımların daha güzel olacağını biliyorum.
Bundan dolayı sitemizin sağ üst köşesinde bulunan dini yazılarınızı bize gönderin butonuyla yazar olmak isteyen kardeşlerimiz bana ulaşarak sitemize katkı sağlayabilir, kendi yazılarını düşüncelerini İslam Ahengi ile birlikte daha büyük kitlelere okutabilir, aktarabilir.. Bunu yapmak için illaki yazar olmanızada gerek yok. Sadece sitemizin sağ üst köşesindeki "Dini Yazı Gönder" butonuna basarak istediğiniz bir zaman yazmış olduğunuz yazıları bize gönderip yayınlanmasını sağlayabilisiniz. Bunun haricinde yazar alımı hala açıktır. Siz değerli kardeşlerimizin yardımlarını ve katkılarını beklemekteyim. Ramazan ayınızı en içten dileklerimle kutlar, bu güzel ayda güzel dinimizin alet edildiği ülkemizde ve dünyadaki tüm çirkin olayların biran önce bitmesi için dua ediyorum. Allah bizi doğru yolundan ayırmasın. İslamın Ahengi hep içinizde yaşasın..
Etiketler:

Yorum Gönder

Author Name

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.