agnostiklere cevap ahir zaman alametleri Ahir zaman videosu ahir zamanda neler olacak Ahiret Aile Albüm - Kitap Tanıtımı Alıntılar All I need all i need izle Ateist ve Agnostik Tezleri Çürüyor Ateist ve Agnostiklere Cevaplar ateistlere cevap bir kimse kendi bilgisi ile fetva verebilirmi Cennetle Müjdelenen 10 Sahabe cumhuriyet bayramı cumhuriyetimizin 90. yılı çeviri Dini Bilgiler Dini Hikayeler dini siteler dini sorular Dini Yazılar Dualar - Sureler Duhan Sures Duhan Suresi anlamı Duhan Suresi Online Dinle Duhan Suresi Türkçe Duyurular E-kitap English fetva verme Genel Hadis-i Şerifler hakkında Hz. Muhammed (sav) iletişim sayfası ilk yayın infografik islam İslam islam ahengi duyuru sayfası islam ahengi hakkında islam ahengi yayında İslam Dünyasından Haberler İslamda Ölüm İslami Videolar İslami Wallpaper islami-haberler kabir hayatı Kıble Yönü Bulmak Kıyamet Alametleri kimler fetva verebilir Kur'an Mucizeleri Kura'n-ı Kerim'den Kuran Kuran Mucizeleri Kuranı Kerim kurban bayramı günü kurbanda sevap kutlu olsun Makaleler manset Masaüstü meal Meali midye adet olurmu midye gunah midye haram degil midye yemek günahmı midye yemek harammıdır Misafir Yazarlar Mübarek Gün ve Geceler Namaz namazda türkçe dua namazda türkçe dua edilirmi neler yapmalıyız Ölüm Ölüm için hazırlanmak Rad Suresi Rad Suresi Arapça Rad Suresi Dinle Rad Suresi Meali Sahabe Sami Yusuf sami yusuf 2013 sami yusuf all i need Sami Yusuf Happiness Sami Yusuf Happiness Dinle sami yusuf instrumantel Sami Yusuf Klibi sami yusuf spritique sami yusuf to guide you home SerafettinOzdemir Soru ve Cevap Bölümü Sorular ve Cevaplar Şerafettin Özdemir Şiir - Söz To Guide You Home tolstoy islam tolstoy muhammed kitabı türkçe dua hükmü türkçe namaz Üye Paylaşımları Yararlı Bilgiler yazı dizisi yazigonder Zaik Naik Zakir Naik

 sami yusuf spritique peace
 Değerli sanatçı Sami Yusuf'un bundan 10 yıl önce başladığı sanat hayatında, yaptığı müziğin her kesim tarafından dinlenmesi ve hiçbir etnik, dini yada sosyal statü farkı göstermeksizin takip edilmesi için yeni bir müzik anlayışı yarattı. Bu müzik anlayışı yada bir başka deyişle akımının adına  "Spiritique" dedi. Bunun anlamı, yine kendi açıklamasıyla; Doğu ve batı kültürü gözetmeksizin her melodinin harmanlanması ve bu müzikle dini yada herhangi bir unsur gözetmeksizin her dinleyenin ilham alması ve bu müziğin içindeki manevi güç yada ilham ile kendi doğru yolunu ve amacını düşünmesiydi.

 Nitekim geçtiğimiz 10 yıl boyunca yaptığı eserlerin, çıkardığı albümlerin hepsi, geniş bir kitle tarafından dinlendi takip edildi. Doğu ülkelerinde popülerliğinin yanı sıra, birçok batı ülkesinde sayıları onbinleri geçen kalabalıklar önünde şarkılarını seslendirdi. İşte başlattığı bu akımın "Spiritique" bu yıl 10. yılı olması sebebiyle, To Guide You Home – Instrumental adlı parçayı dinleyenlerine sundu. To Guide You Home – Instrumental bu parçayı aşağıdan dinleyebilirsiniz.

 

Yorum Gönder

Author Name

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.