agnostiklere cevap ahir zaman alametleri Ahir zaman videosu ahir zamanda neler olacak Ahiret Aile Albüm - Kitap Tanıtımı Alıntılar All I need all i need izle Ateist ve Agnostik Tezleri Çürüyor Ateist ve Agnostiklere Cevaplar ateistlere cevap bir kimse kendi bilgisi ile fetva verebilirmi Cennetle Müjdelenen 10 Sahabe cumhuriyet bayramı cumhuriyetimizin 90. yılı çeviri Dini Bilgiler Dini Hikayeler dini siteler dini sorular Dini Yazılar Dualar - Sureler Duhan Sures Duhan Suresi anlamı Duhan Suresi Online Dinle Duhan Suresi Türkçe Duyurular E-kitap English fetva verme Genel Hadis-i Şerifler hakkında Hz. Muhammed (sav) iletişim sayfası ilk yayın infografik islam İslam islam ahengi duyuru sayfası islam ahengi hakkında islam ahengi yayında İslam Dünyasından Haberler İslamda Ölüm İslami Videolar İslami Wallpaper islami-haberler kabir hayatı Kıble Yönü Bulmak Kıyamet Alametleri kimler fetva verebilir Kur'an Mucizeleri Kura'n-ı Kerim'den Kuran Kuran Mucizeleri Kuranı Kerim kurban bayramı günü kurbanda sevap kutlu olsun Makaleler manset Masaüstü meal Meali midye adet olurmu midye gunah midye haram degil midye yemek günahmı midye yemek harammıdır Misafir Yazarlar Mübarek Gün ve Geceler Namaz namazda türkçe dua namazda türkçe dua edilirmi neler yapmalıyız Ölüm Ölüm için hazırlanmak Rad Suresi Rad Suresi Arapça Rad Suresi Dinle Rad Suresi Meali Sahabe Sami Yusuf sami yusuf 2013 sami yusuf all i need Sami Yusuf Happiness Sami Yusuf Happiness Dinle sami yusuf instrumantel Sami Yusuf Klibi sami yusuf spritique sami yusuf to guide you home SerafettinOzdemir Soru ve Cevap Bölümü Sorular ve Cevaplar Şerafettin Özdemir Şiir - Söz To Guide You Home tolstoy islam tolstoy muhammed kitabı türkçe dua hükmü türkçe namaz Üye Paylaşımları Yararlı Bilgiler yazı dizisi yazigonder Zaik Naik Zakir Naik

 İslam Ahengi Yenilendi ! Uzun bir süredir tasarım değişikliği yapmadığımız sitemizin tasarım ve kodlama değişikliği üzerinde yaptığımız çalışmalar bitti.
Artık İslam Ahengi'nin yeni tasarımıyla sade bir görünüm ile sitemizde gezinebilecek ve içeriklere pratik bir şekilde ulaşabileceksiniz.

 Sitemizin sağ üst bölümüne reklam alanı eklendi. Ayrıca menü görünümü özelleştirildi. Sağ tarafta en çok okunan kategorilerin kısa geçiş butonları eklendi. Ayrıca İslam Ahengi'ni sosyal medya platformlarında da takip edebilmeniz için sağ sütuna sosyal medya butonları eklendi.

 Gün geçtikçe sayısı artan siz değerli ziyaretçilerimizin sitemizden daha iyi faydalanabilmesi için tasarım ve içerik geliştirmesi yapmaya devam edeceğiz. Selam ve Dua ile..

Yorum Gönder

  1. Merhabalar.
    Blog sayfanızı tekrar ziyaret etmek için geldim. Sayfanızı yenilediğinize dair bloğu seçtim ve yorumumu buraya yazıyorum. Hayırlı olsun, Çalışmalarınızda başarılar dilerim. Bir önceki yorumumu tekrar okumak için bir kaç bloğu inceledim ama maalesef göremedim. Ayrıca sayfanızda izleyiciler eklentisini de göremedim. Cumanız hayırlı ve mübarek olsun. Selam ve dualarımla birlikte en Güzel'e emanet olun.

    YanıtlaSil
  2. Çok teşekkür ederim Recep bey. Blog yazmaya uzun bir süre ara vermiştim. Yakın zamanda şablonu tamamen değiştirdim bu yüzden bazı eksikler var maruz görün. İzleyiciler eklentisi eksiğini sizin sayenizde farkettim. Tekrar teşekkürler ziyaretiniz için. Selametle kalın..

    YanıtlaSil

Author Name

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Blogger tarafından desteklenmektedir.